Vážení zákazníci dovoľujeme si Vás upozorniť, že všetky objednávky zadané od 19. júla do 4. augusta budú zasielané až 5. augusta 2024. Ďakujeme za pochopenie!

O Nás

Božský Oráč s.r.o. Sme priamym dovozcom čaju a čajového príslušenstva z krajín pôvodu na Slovensko. Aktívne vstupujeme do selekčného procesu a prvoradým kritériom je pre nás pomer kvality a ceny. Čajom sa zaoberáme už viac ako 20 rokov a radi by sme pomohli ľuďom pochopiť, že dobrý čaj sa dá piť každý deň. Osobne sme navštívili napríklad Čínu, Indiu alebo Taiwan.

Chceme podávať čo najautentickejšie informácie o našich produktoch a ponúkať len to, čo sami pijeme alebo používame. Radi sa zúčastňujeme rôznych podujatí, kde máme možnosť piť s ľuďmi dobrý čaj, porozprávať sa o ňom a vysvetliť, prečo nás tak oslovil.

Ak by ste aj Vy mali záujem o ochutnávku nášho čaju, ukážku rôznych spôsobov prípravy čaju, alebo o hlbšie preniknutie do čajovej kultúry, budeme veľmi radi, ak nás oslovíte, alebo priamo navštívite.

„Čaj spôsobuje ochladenie organizmu a je vhodný predovšetkým na pitie. Keď človek ušľachtilého jednania, skromný a mravne dokonalý, dostane smäd z horúčavy, cíti zvieranie na hrudi, bolí ho hlava, má suché oči, trhavé pohyby alebo problémy s kĺbmi, stačí, aby vypil štyri či päť dúškov čaju a je mu dobre, akoby okúsil sladkú smotanu či nebeskú rosu.“

Majster Lu Yu o užívaní čaju